10 životních skutečností

1. Dostanete tělo – může se vám líbit anebo ne, ale bude vaše po celou dobu co jste na tomto světě.

2. Naučíte se lekce – zapsali jste se na plný úvazek do školy s názvem život. Každý den dostanete šanci naučit se lekci. Buď se vám budou líbit, anebo je nazvete hloupými a nepodstatnými.

3. Neexistují chyby, pouze lekce – růst je proces plný zkoušek, chyb a pokusů. Chybné pokusy jsou součástí procesu, stejně jako ty úspěšné.

4. Lekce se opakuje, dokud se ji člověk nenaučí – každá lekce se bude opakovat v různých variantách a to dokud se ji nenaučíte. Teprve pak můžete jít na další lekci.

5. Naučením lekce proces zdaleka nekončí – neexistuje součást života, ve které nenajdete lekci. Pokud jste naživu, čekají vás lekce, které je třeba se naučit.

6. Žijte přítomností – buďte vděční za to co máte právě teď a nestresujte se budoucností.

7. Lidé kolem vás jsou vaším zrcadlem – nemůžete někoho milovat či nenávidět, aniž by to odráželo něco, co milujete, či nenávidíte na sobě.

8. Co uděláte se svým životem, je jen a jen na vás – máte všechny zdroje a prostředky, které potřebujete. Co s nimi ale uděláte, je jen a jen na vás. Volba je jen a jen na vás.

9. Odpověď leží ve vás – odpověď na vaše životní otázky leží ve vás. Jediné, co je třeba dělat je hledat, naslouchat a věřit.

10. Ať už si myslíte, že to dokážete či ne, v obou případech budete mít pravdu.

Přemýšlejte o tom.