Brad Pitt: Žena je odrazem svého muže

Brad Pitt řekl o své ženě Angelině:

Moje žena onemocněla. Byla neustále nervózní kvůli práci, problémům v osobním životě, kvůli svým chybám a prohrám, kvůli starostem s dětmi. Zhubla tak, že ve svých 35 letech nevážila ani 50 kilo. Neustále plakala.

Už to nebyla ta šťastná žena, kterou jsem si vzal. Trpěla bolestmi hlavy, tlakem na prsou a neustále ji trápily skřípnuté zádové nervy.

Nemohla spát, usínala až k ránu a přes den se rychle unavila. Náš vztah byl na bodu mrazu. Její krása uvadala, měla pytle pod očima, sklopenou hlavu a přestala o sebe pečovat. Nechtěla už točit filmy a odmítala každou roli.

Ztratil jsem naději a myslel jsem si, že se brzy rozvedeme…

Pak jsem se rozhodl s tím něco dělat. Získal jsem nejkrásnější ženu na světě, ideál milionů mužů a žen, a byl jsem to já, kdo měl to privilegium vedle ní usínat a objímat ji.

A tak jsem ji začal zahrnovat květinami, polibky a komplimenty.

Překvapoval jsem ji každou minutu a děkoval za každou společnou chvíli. Dával jsem jí spoustu dárků a žil jenom pro ni. Na veřejnosti jsem mluvil jen o ní. Vychvaloval jsem ji v její přítomnosti i před našimi společnými přáteli.

Stala se centrem všeho dění. Nebudete tomu věřit, ale má žena rozkvetla. Byla ještě úžasnější. Přibrala na váze, přestala být nervózní a miluje mě teď mnohem víc, než kdy předtím. Neměl jsem ani ponětí, že může tak moc milovat.

A pak jsem si uvědomil jednu věc:

„Žena je odrazem svého muže. Pokud ji milujete k zbláznění, vrátí vám to!”

– Brad Pitt