Je nutné bát se, když něco končí?

Velmi často jsem se strachovala, když jsem si představila, že přijdu o něco ve svém životě, co podle vědomí chci a co mi má přinést štěstí. Jsem na to zvyklá a tak se trýzním představou, že to skončí a nebude už pro co žít…..jedná se o práci, vztahy, tato situace se dá aplikovat na cokoliv, co se nám v životě děje. Usilovali jsme například o pracovní pozici, snažili se tak moc, že se nám zdá, že už pro to více udělat nemůžeme a pak přijde den, kdy se ráno probudíme a zjistíme, že je naše snaha u konce a to, o co jsme se snažili je minulostí…

Právě tato zkušenost se mi stala 1.7.2013….přišla jsem o svou pracovní pozici, o které jsem si myslela, že je můj život. A jaké to bylo překvapení, když jsem si uvědomila, co vlastně cítím, když poslouchám svou intuici. Cítila jsem úlevu, pocit nového začátku a velmi silný pocit toho, že jsem si naopak po štěstí šlapala. To z toho důvodu, že jsem se upnula na jednu variantu a měla před sebou cíl velmi vzdálený a hlavně dosazený do života mozkem a ne duší.

Je úžasné uvědomit si, že poslouchat svou intuici a důvěřovat záměru, který pro nás má Vesmír, je tak osvobozující, že pak s očekáváním začneme prožívat jakoukoliv zkušenost, kterou nám život přinese. Štěstí nám nepřinese dosažení jakékoliv pozice, ale důvěra ve svůj potenciál a důvěra v intuici, která  nám vždy pomůže správně se rozhodnout a vnímat to, co je pro nás nejlepší. Tato důvěra přináší hojnost, lásku, spokojenost a vše, co si jen přejeme….musí to ovšem vycházet z nás, z našeho nitra a musíme se naučit používat a vnímat své pocity, tělo a signály. To, co se pak začne dít jsou zázraky.